No module Published on Offcanvas position

TDSF BDF CUP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI & KSY 1. ETAP  ANTALYA

Hiç şüphesiz ki, ülke olarak geçirmekte olduğumuz bu zorlu süreçte yıllarını dans sporuna adamış saygıdeğer antrenör, hakem ve sporcularımızın uluslararası arenadaki yarıştan kopmamaları aynı zamanda kulüplerimizin devamlılığını sağlayabilmesi adına bu şampiyonayı gerçekleştirmenin ne denli önemli olduğunu camia olarak hissetmekteyiz.

BDF CUP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI organizasyon ekibi olarak, branşımızın kalitesini ülkemizde hak ettiği yere getirebilmek adına, pandeminin getirdiği tüm zorluklara rağmen organizasyon kalitemizden ödün vermeden büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Dans Sporları Federasyonunun verdiği yetkiyle; pandemi koşulları göz önünde bulundurularak, hijyen ve mesafe kurallarının uygulanacağı organizasyonun otel konsepti  ile izole bir ortamda daha güvenli ve sağlıklı olacağı kararını almış bulunmaktayız.

Sanat ve sporun asalet ile yoğrulduğu, uzun yıllar emek ve özveri gerektiren dans sporu branşının ülkemizdeki varlığını yitirmemesi adına üstlenmiş olduğumuz bu organizasyonda bize olan inancınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz. 

 

Bu sene Türkiye'de ilk defa sporcularımız SOLO ve TAKIM halinde yarışabilecekler.

SOLO ve TAKIM yarışmaları talimatı için tıklayınız...

BDF CUP SOLO Yarışma Kaydınızı yapmak için tıklayınız...

BDF CUP TAKIM Yarışma Kaydınızı yapmak için tıklayınız...

BDF CUP SÜPER MİNİKLER Çift Yarışma Kaydı yapmak için tıklayınız...

Yarışma taslak programı için tıklayınız...

Otel rezervasyonu için tıklayınız...